Serwis i usługi

Nasz serwis oferuje pełną gamę usług serwisowych samochodów Suzuki- rzetelną, profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie przeglądów okresowych, napraw mechanicznych, elektrycznych, doposażenia pojazdów, diagnostyki oraz serwisu klimatyzacji i ogumienia. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i naprawczymi, spełniającymi normy zalecane lub nakazane przez producenta.

Duży nacisk kładziemy na systematyczne doskonalenie zawodowe naszego personelu, tak by mieć pewność, że wszystkie czynności wykonane w serwisie są kompletne i wszechstronne oraz gwarantują całkowitą satysfakcję z faktu posiadania samochodu marki Suzuki. Pracownicy naszego serwisu regularnie wykorzystują aktualną bazę informacji technicznych pochodzącą od producenta, co pozwala na jeszcze wyższy poziom obsługi klientów.

W naszym serwisie świadczymy także usługi w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych samochodów wszystkich marek. Serwis posiada autoryzację Suzuki, w związku z czym naprawy likwidowane są bez utraty gwarancji na samochód.